wiz-2f5-1.png

Budynek mieszkalno-usługowy

+48 517 050 090

Piękna Warka obejmuje unikatowy budynek wielorodzinny z funkcją usługową usytuowany przy ulicy Puławskiej 58 w Warce. Powstaje on w pierwszej linii zabudowy. Budynek ten wyróżnia się niewielką ilością mieszkań, dzięki czemu zachowuje kameralny charakter.

 

Budynek wyposażony jest w windę oraz szeroką klatkę schodową. Do dyspozycji mieszkańców jest również specjalne pomieszczenie, w którym przechowywać można rowery i/lub wózki dziecięce.

 

Konstrukcja stropu między parterem a pierwszym piętrem jest dostosowana do wymagań akustycznych. Wejście do apartamentów znajduje się w tylnej części budynku, dzięki czemu zachowana jest prywatność lokatorów.

Mieszkania

Na pierwszym i drugim piętrze budynku znajdują się mieszkania o powierzchni od 28 do 44m2 plus balkon. Na każdym z dwóch poziomów mieści się 8 lokali. Mieszkania dostępne są z ekspozycją wschodnią lub zachodnią. W wybranych apartamentach znajduje się balkon.

 

Funkcjonalny układ pomieszczeń sprawia, że każde z mieszkań jest wygodne. W ofercie znajdują się zarówno mieszkania z jednym, jak i dwoma pokojami, aneksem kuchennym oraz łazienką. Rozkład apartamentów na piętrze umożliwia łączenie wybranych z nich w celu stworzenia większych mieszkań, nawet do 95m2. Możliwość łączenia mieszkań jest ograniczona.

Wybierz swoje mieszkanie na pierwszym piętrze:

Lub na drugim piętrze:

Do każdego z apartamentów przypisane jest jedno miejsce parkingowe na parkingu naziemnym z numerowanymi miejscami, zabezpieczonymi przed korzystaniem przez osoby nieuprawnione. Różnorodny rozkład i powierzchnia mieszkań sprawiają, że każdy znajdzie tu swoje wymarzone lokum.

Lokale usługowe

Parter budynku mieszkalno-usługowego zaprojektowany został w taki sposób, aby mogły powstać cztery, różnej wielkości lokale usługowe. Ich powierzchnia mieści się w przedziale od ok. 51m2 do ok. 94m2, uwzględniając zaplecza socjalne. 

Każdy z lokali może być otwartą przestrzenią lub zostać podzielony na mniejsze pomieszczenia. Istnieje także możliwość połączenia lokali w większe lub nawet w jeden duży, w zależności od ich przeznaczenia oraz potrzeb nabywców. 

 

 

Piękna Warka oferuje łącznie ok. 317m2 powierzchni usługowej. Przed budynkiem powstaną miejsca parkingowe, również dla osób niepełnosprawnych, aby  klienci bez trudu mogli zostawić samochody na czas sprawunków.