Dlaczego warto zainwestować w Pięknej Warce?

Inwestuj w Pięknej Warce

W czasach wysokiej inflacji i wciąż relatywnie niskich stóp procentowych trzymanie oszczędności w banku sprawia, że szybko tracą one na wartości. Nic więc dziwnego, że wielu z nas poszukuje sposobu na zabezpieczenie swoich pieniędzy, a jeszcze lepiej – na zarobek. Jak zrobić to z Piękną Warką?

 

Nieruchomości podrożały w ostatnim roku o 10%. Nic więc dziwnego, że Polacy dysponujący kapitałem „uciekają” w nie przed inflacją. Nie wymagają one specjalistycznej wiedzy, są praktycznie bezobsługowe, generują dodatkowy przychód, gdy je wynajmiemy, a w razie czego możemy w nich po prostu zamieszkać.

 

Czy Piękna Warka może zostać wykupiona przez inwestorów pod wynajem? – Nie spodziewamy się raczej takiej sytuacji – uspokaja Mirosław Wojtas wspólnik spółki NOTICA. WOJTAS DEVELOPMENT, która realizuje osiedle. Ze względu na docelową przewagę domów szeregowych, kupujący będą tu raczej mieszkać sami. Choć, jak dodaje, firma ma też ofertę dla tych, którzy traktują zakup nieruchomości jako inwestycję.

 

MIESZKANIA ZAWSZE NA CZASIE

Najbardziej pożądane przez inwestorów są mieszkania. Łatwiej je wynająć, nie trzeba o nie jakoś specjalnie dbać, gdy akurat nikt w nich mieszka, a gdy zdecydujemy się na sprzedaż, też szybciej je zazwyczaj upłynnimy. W Pięknej Warce powstaje ich 16 już w pierwszym etapie. Ich metraż waha się od 28 do 54 metrów kwadratowych, choć w przypadku zainteresowania kupujących istnieje też możliwość łączenia ich w większe metraże.

 

Własne miejsca parkingowe, wygodna winda, dzięki której mieszkania są dostępne dla niepełnosprawnych czy rodzin z małymi dziećmi, oraz bliskość sklepów (market Dino tuż obok) i lokali usługowych (na parterze) sprawiają, że właściciele nie powinni mieć żadnych problemów ze znalezieniem najemców. Oczywiście o ile sami nie zdecydują się tu zamieszkać.

 

Na uwagę zasługuje też ograniczona liczba mieszkań. Rozbudowa inwestycji w kolejnych etapach zakłada już tylko domy szeregowe. Mieszkań nie będzie więc przybywać podczas gdy samo osiedle będzie się rozrastać i zyskiwać na popularności.

 

LOKALE USŁUGOWE – OPCJA DLA FIRM

Zakup mieszkania to propozycja inwestycyjna dla osób prywatnych. W przypadku przedsiębiorców i firm dużo bardziej atrakcyjną opcją wydaje się zakup lokalu usługowego na parterze tego samego budynku. Do dyspozycji mamy 317 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej, którą można podzielić na mniejsze lokale użytkowe. Kupujący może sam prowadzić tu swój biznes lub po prostu podnajmować przestrzeń innym.

 

Oferta wydaje się szczególne ciekawa ze względu na perspektywy rozrastania się osiedla. – Nie zdradzę pewnie tajemnicy, jeśli powiem, że nie zamierzamy poprzestawać na obecnie realizowanym etapie osiedla – deklaruje Mirosław Wojtas. Lokale użytkowe znajdujące się w Pięknej Warce gwarantują więc dostęp nie tylko do kilkuset mieszkańców osiedla, ale także do klientów odwiedzających sąsiedni market Dino.

 

Co ważne, wraz z rozwojem osiedla, przez najbliższą dekadę jego mieszkańców będzie z pewnością przybywać, a co za tym idzie, wartość lokali usługowych w tym miejscu będzie z roku na rok rosła. Ale tego osobom na co dzień zajmującym się prowadzeniem biznesu tłumaczyć nie trzeba.

 

Szukasz sposobu na bezpieczne i zyskowne ulokowanie kapitału w niepewnych czasach? Odwiedź nasze biuro sprzedaży i sprawdź ofertę mieszkań i lokali usługowych w Pięknej Warce.