Kim jesteśmy?

Notica_Logo

Notica jest obecna na rynku od 1995 roku. Może nie jesteśmy wielką firmą, ale mamy wielkie ambicje. W branży deweloperskiej działamy od 2011 roku. Zrealizowaliśmy osiedle Cicha Dolina będące domem dla blisko 60 zadowolonych rodzin. W prestiżowym warszawskim Wilanowie, gdzie wymagania względem deweloperów są wysokie, a potrzeby mieszkańców wygórowane, nam udało się im sprostać i spełnić oczekiwania.

Cicha Dolina

Cicha Dolina – dwie inwestycje w jednej. Pierwsza część osiedla to 36 domów w zabudowie szeregowej w wilanowskim stylu architektonicznym – ceramiczna dachówka, klinkierowa, pastelowa elewacja, drewniane okna ze szprosami. Natomiast Cicha Dolina II to zwrot w stronę nowoczesnego budownictwa i nawiązanie do najnowszych trendów. W tym stylu powstały 22 domy szeregowe. 

 

Niezależnie od architektury, każdy z segmentów ma swój ogródek. Do dyspozycji mieszkańców jest plac zabaw dla dzieci oraz tereny wspólne, które często służą jako miejsce spotkań sąsiadów, tych bliższych – przez ścianę, jak i tych z trochę dalszych szeregów. Nie tylko rozsądny projekt domów, ale również aranżacja infrastruktury osiedla, sprawiają, że Cicha Dolina to idealne miejsce do życia.

Przygotowując Cichą Dolinę myśleliśmy o potrzebach mieszkańców na podstawie własnych doświadczeń. Wiemy, co w domu jest potrzebne, na co nigdy za dużo miejsca, jak rozwiązać wyzwania powiększających się rodzin. Zadbaliśmy o to od podstaw, a w projekcie zwróciliśmy też uwagę na detale, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Stworzyliśmy i wprowadziliśmy na wilanowski rynek nowy produkt, osiedle, jakiego tu jeszcze nie było. Wybudowaliśmy domy, w których sami chcielibyśmy mieszkać – przemyślane, dobrze zaprojektowane, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i do tego pięknie się prezentujące. Taki sam cel przyświeca nam w Pięknej Warce.

 

Budujemy na wysokim poziomie, ponieważ zależy nam na jakościowym produkcie spełniającym oczekiwania nabywców. Ze społecznością Cichej Doliny żyjemy w przyjaznych relacjach, zarówno  zawodowych, jak i po godzinach pracy. Jesteśmy deweloperem blisko ludzi. Dom to nie tylko 4 ściany, ale przede wszystkim szczęśliwi mieszkańcy, co jest naszą dewizą.